Nowy, bezpłatny projekt!

Szanowni Państwo,

 

Niezwykle miło jest nam Państwa poinformować, iż na terenie gminy Gdów rozpoczęła działalność nowa organizacja pozarządowa – Fundacja Centrum Edukacji i Nauki Języków Obcych.

 

Fundacja od września rozpoczyna realizację pierwszego projektu ”Umiem więcej-skuteczniej pomogę”, dofinansowanego ze środków  Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014

 

Wielickie Centrum Organizacji Pozarządowych, Fundacja Mieć Szansę oraz Fundacja Centrum Edukacji i Nauki Języków Obcych mają przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w tym nowatorskim na terenie gminy Gdów oraz powiatu wielickiego projekcie.

 

Serdecznie zapraszamy- od września 2014r.- pracowników organizacji pozarządowych oraz ich wolontariuszy na:

  •          90 godzinny kurs języka angielskiego wraz z indywidualnymi konsultacjami oraz
  •          24 godzinne szkolenie z zakresu pozyskiwania środków zewnętrznych na działalność organizacji pozarządowych

realizowane przez Fundację Centrum Edukacji i Nauki Języków Obcych w ramach projektu: ”Umiem więcej-skuteczniej pomogę”, dofinansowanego ze środków  Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014, które odbywać się będą  w sali szkoleniowej w Hotelu ORIZA w Gdowie.

 

BEZPŁATNY kurs języka angielskiego dostosowany będzie do oczekiwań uczestników, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności komunikowania się, poznawania słownictwa, tworzenia tekstów użytkowych potrzebnych w działalności organizacji pozarządowej.

 

            W załączeniu przesyłamy ogólny plan kursu. Wszystkich zainteresowanych  prosimy o przesłanie zgłoszenia chęci uczestnictwa w kursie na mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 22 sierpnia 2014r. Ponadto zapraszamy na spotkanie inaugurujące projekt dn. 30.08.2014r. o godz.10.00 w Hotelu ORIZA w Gdowie.

 

 ZAPRASZAMY!!!

Monika Orzechowska-Strojna

Prezes Fundacji

Tel.608-453-426